FORrest origin s.r.o., Ankarská 20, 162 00 Praha 6, mobil: +420 732 955 206, e-mail: kristin.nguyenova@forrestorigin.cz
Otevřít menu
FOR REST ORIGIN

postel GAIA

Jak to vše začalo?

Před několika lety jsme hledali postel, na které by se nám nejen dobře spalo, hlavně ale aby se nám opravdu líbila. Nic takového jsme tehdy nenašli ani u nás, ani v zahraničí. A tak jsme se rozhodli, že si postel přesně podle svých představ navrhneme a necháme vyrobit. Nyní je to už pět let, co nám dělá radost nejen každý den, hlavně ale každou noc. Proto jsme se minulý rok rozhodli o ni podělit s vámi.

Seznamte se s GAIOU, ručně vyráběnou, vysoce kvalitní postelí z dřevěného masivu s podsvíceným čelem z přírodního kamene. Jde nejen o český, ale i celosvětový unikát.

Věříme, že se do GAIY na první pohled zamilujete stejně, jako se to před lety stalo i nám.

Na začátku naší cesty byla probdělá noc.
Díky ní si teď relaxaci jako ze sna můžete vychutnat i vy.

luxusní postele showroom

Přijďte se přesvědčit osobně

Těšíme se na vás v našem showroomu na Praze 6, kde si GAIU lze nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet, a to včetně několika zakázkových matrací. K dispozici tu jsou vzorníky jednotlivých druhů dřeva, olejových nátěrů i všechny kamenné dýhy, a to včetně osvětlení.

Naším cílem je v první řadě spokojenost našich zákazníků, proto vždy usilujeme o dokonalé sladění GAIY s interiérem tak, aby vám pohled na ni přinášel klid a harmonii každý den. Nabízíme spolupráci s designéry stejně jako obklady interiéru kamennou dýhou, která může zdobit třeba stěnu nebo pracovní linku v kuchyni.

Chtěli byste GAIU vybavit své ubytovací zařízení? Neváhejte nás kontaktovat pro výhodnou nabídku přesně na míru vašich přání.

všechny kontakty