FORrest origin s.r.o., Ankarská 20, 162 00 Praha 6, mobil: +420 732 955 206, e-mail: kristin.nguyenova@forrestorigin.cz
Otevřít menu
FOR REST ORIGIN

Luxusní ložnice

Řešíte vybavení pro Vaši ložnici? Toužíte po něčem jiném, odlišném od běžné nabídky, ale při tom praktickém, funkčním a jednoznačně designovém řešení? Ve Forrestorigin pro Vás máme řešení. Dodáme do Vaší ložnice unikátní a jedinečnou postel GAIA, která splní i ty nejnáročnější požadavky nejen na svůj originální vzhled, ale i na špičkové a kvalitní provedení a především na zdravé spaní. Veškeré tyto parametry a vlastnosti řadí naši postel GAIA do segmentu luxusních postelí. Kamenná dýha, masivní provedení, ambientní osvětlení, špičková matrace splňující nejnáročnější požadavky. To vše Vám GAIA nabízí. Pokud tedy hledáte "něco jiného" pro Vaši ložnici, GAIA je to správné řešení. Přírodou vytvořený luxus, ručně zpracovaný mistry truhlářského řemesla. Každý náš výrobek je originál s garancí jedinečného odpočinku. Pro celkovou atmosféru Vaší ložnice si u nás můžete vybrat i stylovou poličku TARA nebo nádherný kamenný obraz MONA. Vaše ložnice bude s námi opravdu jiná.

postel GAIA

Postel GAIA

od 89 000 Kč

Nápad na vytvoření originální postele vznikl už v roce 2015. Od té doby hledáme, zkoušíme, kombinujeme a zdokonalujeme. Výsledkem je GAIA – náš vůbec první model postele. Vyniká minimalistickým designem, kde má každá komponenta svůj účel, a přírodními materiály té nejvyšší kvality. GAIA je náš první model a jsme první na světě kdo takovou postel vyrábí. To, co zaujme na první pohled, je čelo z kamenné dýhy, které je podsvícené ambientním osvětlením, nahrazujícím svítidla v ložnici. GAIA je solitérem té nejvyšší kvality, který se stane ozdobou vašeho interiéru na desítky let.

Věříme, že vám GAIA přinese do ložnice tu správnou energii.

Dekorační obraz MONA

od 25 990 Kč / 120x60cm

Jedná se o přírodní podsvícený kámen v rámu z dřevěného masivu. Obraz MONA vnese do Vašeho interiéru kousek přírody a stane se neokoukatelnou relaxací pro Vaše oči. Můžete kombinovat různé dekory kamene, dřeviny a olejové odstíny rámu. Sestavujete si tak svůj originální kousek na míru pouze pro Vás. Obraz lze zapojit buď elektrickým kabelem do zásuvky, nebo lze napojit přímo na kabely vyvedené ze zdi. K obrazu je součásti stmívač na dálkové ovládání.

Dekorační obraz MONA
Polička TARA

Polička TARA

od 15 960 Kč / 30x60cm

Polička TARA je skvělým doplňkem pro výstavu Vašich oblíbených předmětů u vás doma ale i ve Vašem obchodě či kadeřnictví. Polička TARA je vyráběna na míru, předmět na poličce je nasvícen i z přední části poličky, to dodá předmětu větší pozornost. Poličku lze zapojit buď elektrickým kabelem do zásuvky nebo lze napojit přímo na kabely vyvedené ze zdi. Poličku lze pak jedním stisknutím tlačítka zapnout/vypnout.

Vybrané realizace

luxusní postel Gaia
For Rest Origin
dekorační obraz Mona
dekorační postel
originální designová postel
dekorační kámen