FORrest origin s.r.o., Ankarská 20, 162 00 Praha 6, mobil: +420 732 955 206, e-mail: kristin.nguyenova@forrestorigin.cz
Otevřít menu
FOR REST ORIGIN

Postel GAIA - kvalitní přírodní materiály

Přírodní materiály jsou přirozeným zdrojem pozitivní energie. Pociťte přirozenou energii bytí a domov pro Vás bude místem odpočinku. Základními elementy jsou dřevo, kámen, světlo a voda. Každý z těchto prvků má svůj účel a pokud se vám podaří je vnést do Vašeho domova, budete se cítit klidně a odpočatě.

Pro výrobu našich produktů používáme ty nejkvalitnější materiály. Ruční zpracování jen umocňuje jejich pozitivní sílu.

kamenná dýha

Speciální
kamenná dýha

Speciální kamenná dýha o tloušťce 1,5 mm pochází z Indie. Kamenná deska je získávána při technologicky náročném postupu, při kterém se nejdřív do skály napouští pryskyřice, a poté se odlamuje velmi tenká vrstva přírodního kamene. Podsvícené čelo nabízíme v provedení břidlice nebo křemenec, a to ve 22 originálních dekorech.

Švartnované dřevo

Švartnované dřevo

Náš truhlář pracuje jen s českým dřevem a je zároveň schopný vyrobit GAIU z jediného stromu. Dřevo je zpracováváno unikátní technologií tzv. švartnování, která se díky své náročnosti dnes již téměř nepoužívá. Švartnování zajišťuje tvarovou stálost masivu, a postel se tak nezačne prohýbat ani po dlouhých letech používání. Rám postele si můžete vybrat hned ze třech různých typů dřeva.

prosvětlený kámen

Světlo

Originální dekor přírodního kamene upoutá pozornost už přes den, jeho jedinečnost ale vynikne hlavně po setmění. LED svítidla, která ho zevnitř prozařují, odhalí i ty nejmenší detaily zvoleného dekoru a ve vaší ložnici vytvoří jedinečnou ambientní atmosféru. Pokud navíc před spaním rádi čtete, díky prosvícenému čelu už místnost nemusíte zaplňovat žádnými dodatečnými svítidly.


Matrace

Klademe velký důraz na ekologii, proto jsme navázali spolupráci s českým výrobcem přírodních matrací. Ty jsou šity ručně a na jejich výrobu jsou použity pouze přírodní materiály jako kokosové vlákno, koňské žíně, bavlna nebo přírodní kaučuk. Všechny matrace si můžete vyzkoušet v našem showroomu a až si vyberete, který typ vám nejlépe vyhovuje, bude vám matrace ušita na míru.

kvalitní české matrace

Všechny materiály si můžete prohlédnout v našem vzorníku

stánout vzorník