FORrest origin s.r.o., Ankarská 20, 162 00 Praha 6, mobil: +420 732 955 206, e-mail: kristin.nguyenova@forrestorigin.cz
Otevřít menu
FOR REST ORIGIN

Přírodní matrace na míru

kvalitní matrace na míru

Dopřejte si luxusní spánek nejen s naší postelí, ale také s kvalitní 100% přírodní matrací. Při vytváření značky FORrest origin bylo cílem nabídnout produkty, které Vás spojí s přírodou, budou ekologické, recyklovatelné a vydrží dlouhá léta. Proto i matrace jsou pouze z přírodních materiálů, jako je kokosové vlákno, přírodní kaučuk, koňské žíně a bavlněné ovčí rouno. Každá složka má svou funkci a dosahuje té nejvyšší kvality.

Koňské žíně zastávají funkci termoregulace. V létě Vás matrace chladí a v zimě Vás naopak hřeje. Kokosové vlákno určuje tuhost matrace. Bavlněné rouno odvádí vlhkost z těla. Přírodní kaučuk je v kvalitě 97% kaučuk a 3% stabilizátory. Běžně se ale pod názvem přírodní kaučuk schovává 30% kaučuk a 70% syntetických materiálů.

Špičkové matrace jsou vyráběny v Česku a necháváme je pro Vás vyrábět na míru dle Vašeho věku, zdravotního stavu a tělesné hmotnosti.

Pro manželskou postel se matrace šije 2x 200 x 80cm nebo 2x 200 x 90cm, dle šíře rámu postele. Je tomu tak proto, že si vybíráte matraci v různé tuhosti, dle Vaší tělesné váhy, a ta je většinou v páru velice rozdílná. Ženy většinou volí středně tuhou a muži tuhou. Každý pak má matraci dle svých parametrů. Asi přemýšlíte nad nepříjemnou mezerou mezi matracemi, ta je vyřešena svrchní vrstvou s názvem čabraka. Jedná se o 5-10 cm vysokou vrstvu, která překrývá obě matrace, s obsahem ovčího rouna, která zajistí maximální možný komfort při Vašem spánku. Poslední vrstvou je cca 1 cm vysoká vrstva zvaná topper, který zajišťuje prodyšnost matrace a dá se větrat.

U nás na showroomu si samozřejmě můžete tyto přírodní matrace vyzkoušet.

zpět na novinky