FORrest origin s.r.o., Ankarská 20, 162 00 Praha 6, mobil: +420 732 955 206, e-mail: kristin.nguyenova@forrestorigin.cz
Otevřít menu
FOR REST ORIGIN

Zdravé spaní

zdravé spaní

V posteli člověk stráví až třetinu svého života, proto by výběr kvalitní postele a matrace určitě neměl podcenit. Kvalitní spánek Vám utváří Vaše dny v práci, ale i volný čas s rodinou.

Zdravé spaní jde ruku v ruce se zdravým životním stylem a proto jako u potravin dbejte na složení, zpracování a použité materiály ve Vaší ložnici. Důležitá jsou i světla, proto si na naší posteli můžete regulovat intenzitu osvětlení. Ráno se můžete probouzet za svitu studenějších tónů osvětlení, naopak večer si můžete naladit teplé tóny, které Vám navodí hřejivou atmosféru pro Vaší večerní četbu.

Podle čínského učení Feng shui platí, že pro dobrou energii v ložnici je důležité čelo postele, které Vám dává pocit bezpečí a zajistí proud energie Čchi, dále by pak také měla mít pravidelný tvar a pod postelí by neměly být uloženy žádné věci. Pakliže upřednostníte ve Vaší ložnici přírodní materiály, nízkou teplotu (19°C), zatemněná okna, kvalitní matraci z přírodních materiálů, čistotu, budete větrat, omezíte elektrické spotřebiče, dodržíte zásady Feng shui, Vaše relaxace může začít.

zpět na novinky