FORrest origin s.r.o., Ankarská 20, 162 00 Praha 6, mobil: +420 732 955 206, e-mail: kristin.nguyenova@forrestorigin.cz
Otevřít menu
FOR REST ORIGIN

Feng shui ložnice plná energie

Pár rad jak vytvořit ložnici dle čínského učení Feng shui. Dbejte aby vaše postel měla čelo ideálně v pravidelném obdélníkovém tvaru, dává Vám pocit bezpečí, pod postelí by neměly být umístěné žádné věci. Kolem postele by měl být průchozí prostor, Vaše nohy by neměly směřovat ke dveřím ani k oknu a také dejte pozor na zrcadla v ložnici, ideálně se jich úplně vyvarujte a nebo je aspoň neumísťujte proti Vaší posteli, negativní energie která se má během spánku čistit, se Vám může vracet.

Také eliminujte množství elektroniky, vyhněte se také umístění pracovního stolu příliš blízko k Vaší posteli. Pro výmalbu použijte spíše tlumenější odstíny barvy světle růžová nebo oranžová. Tlumené odstíny platí i pro osvětlení, nepoužívejte studené světlo nad 3000K. Myslete na to, že ložnice je pro Vás oáza klidu a odpočinku, kde máte regenerovat.

postel GAIA

Postel GAIA

Nápad na vytvoření originální postele vznikl už v roce 2015. Od té doby hledáme, zkoušíme, kombinujeme a zdokonalujeme. Výsledkem je GAIA – náš vůbec první model postele. Vyniká minimalistickým designem, kde má každá komponenta svůj účel, a přírodními materiály té nejvyšší kvality. GAIA je náš první model a jsme první na světě kdo takovou postel vyrábí. To, co zaujme na první pohled, je čelo z kamenné dýhy, které je podsvícené ambientním osvětlením, nahrazujícím svítidla v ložnici. GAIA je solitérem té nejvyšší kvality, který se stane ozdobou vašeho interiéru na desítky let.

Věříme, že vám GAIA přinese do ložnice tu správnou energii.

Dekorační obraz MONA

Jedná se o přírodní podsvícený kámen v rámu z dřevěného masivu. Obraz MONA vnese do Vašeho interiéru kousek přírody a stane se neokoukatelnou relaxací pro Vaše oči. Můžete kombinovat různé dekory kamene, dřeviny a olejové odstíny rámu. Sestavujete si tak svůj originální kousek na míru pouze pro Vás. Obraz lze zapojit buď elektrickým kabelem do zásuvky, nebo lze napojit přímo na kabely vyvedené ze zdi. K obrazu je součásti stmívač na dálkové ovládání.

Dekorační obraz MONA
Polička TARA

Polička TARA

Polička TARA je skvělým doplňkem pro výstavu Vašich oblíbených předmětů u vás doma ale i ve Vašem obchodě či kadeřnictví. Polička TARA je vyráběna na míru, předmět na poličce je nasvícen i z přední části poličky, to dodá předmětu větší pozornost. Poličku lze zapojit buď elektrickým kabelem do zásuvky nebo lze napojit přímo na kabely vyvedené ze zdi. Poličku lze pak jedním stisknutím tlačítka zapnout/vypnout.

Vybrané realizace

luxusní postel Gaia
For Rest Origin
dekorační obraz Mona
dekorační postel
originální designová postel
dekorační kámen

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím